Xiaomi’nin girmediği sektör bir bu kalmıştı; artık klima da üretilecek

Xiaomi‘nin Çin pazarı için tanıttığı MIJIA Air Conditioner Natural Wind 2HP, küçük boyutuna rağmen güçlü bir performans sergileyerek ev kullanımı için ideal bir seçenek oluşturuyor. Birinci sınıf enerji verimliliğine sahip olan bu klima, 2 beygir gücündeki büyük kabinet üniteleriyle aynı performansı sunuyor. Klasik güneş desenli tasarımı ve hava koşullarına dayanıklı materyalleri sayesinde uzun süre orijinal renklerini koruyabilen klima, aynı zamanda sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip. Diyaframın renkli filmle güncellenmesi, cihazın estetik değerini daha da artırıyor.

Cihaz, sıcaklık ayarlarını 0.5ºC hassasiyetle sunarken, çift sıcaklık ve nem kontrol teknolojisi ile donatılmış durumda. Optimal performans için nemlendirici ile eşleştirilebilir. Yenilenmiş rüzgar yönlendirme yapısı sayesinde, hava çıkışı tamamen kapalı ve aralıksız bir şekilde tasarlanmıştır. Rüzgar yönü serbestçe ayarlanabilir ve çeşitli üfleme seçenekleri sunar. Bu seçenekler arasında Çevresel Rüzgar, Tente Rüzgarı ve Halı Rüzgarı gibi yöntemler bulunuyor. İnce gözenekler sayesinde güçlü rüzgarlar hafifletilerek çocuklar, anneler ve yaşlılar için daha sağlıklı bir deneyim sunuluyor.

Xiaomi’nin girmediği sektör bir bu kalmıştı; artık klima da üretilecek

Yenilikçi klima, yıllık 70kWh’ye kadar elektrik tasarrufu sağlayabilen 4.69’luk bir APF değerine sahip. Değişken frekans sürücü kontrol teknolojisi ve geniş sıcaklık aralığı fonksiyonu ile donatılmış bu cihaz, kullanıcıya soğuk bir yaz ve sıcak bir kış vaat ediyor. Xiaomi‘nin yeni kliması, olağanüstü bir buz çözme performansı sunarken, normal ve anti-buz çözme adaptif kontrol algoritmaları ile donatılmıştır.

MIJIA Air Conditioner Natural Wind 2HP‘nin önsatış fiyatı 3.399 yuan (481$) olarak belirlenmişken, 100 yuan (14,06$) tutarında bir depozito ile fiyat 2.899 yuan (409,14$) seviyesine indiriliyor. Bu yenilikçi klima, evlerde rahatlık ve verimlilik arayanlar için mükemmel bir seçenek sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx