Miray Daner ve Oğulcan Engin’in Dolu Dizgin Aşkının İhanet Yüzünden Bittiği İddialarına İlk Kez Yanıt Geldi

Yıllardır ekran önünde olan ve herkesi kendine hayran bırakan Türkiye’nin en genç yeteneklerinden Miray Daner, geçtiğimiz akşam AyYapım’ın düzenlemiş olduğu geceye katıldı. Basın mensupları ile keyifli bir sohbetin altına imza atan Daner’e, Oğulcan Engin ile biten ilişkisinin sebebi soruldu. Ortada dönen ihanet iddialarına Daner’den ilk kez açıklama geldi…

Geçtiğimiz akşam İstanbul’da ilk defa Ay Yapım ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve IEmmy’s tarafından düzenlenen Academy Day’e katılan isimlerden biri de Miray Daner olmuştu.

Biliyorsunuz Serenay Sarıkaya’dan Pınar Deniz’e pek çok ünlünün giydikleri eleştiri bombardımanına tutulmuştu. Daner ise sosyal medyada ne kadar zarif ve şık olduğuna dair yorumlar almıştı.

Basın mensupları ile sohbetleri her ne kadar Netflix’te yayınlanan “Kuş Uçuşu” dizisi hakkında başlasa da elbette sorular özel hayata kaydı.

Seda Sayan’ın oğlu eski futbolcu Oğulcan Engin ile 2021 yılının son aylarında bir mekandan el ele çıkarken görüntülenmişti. İlişkilerini saklama gereği duymayan çift ardından sosyal medyada birlikte oldukları pozlarını kalplerle paylaşmıştı.

Oğulcan Engin’in Ezgi Eyüboğlu ile olan ilişkisinin sona ermesinin ardından Miray Daner’le sevgili olması magazinde bir bomba etkisi yaratmıştı elbette.

Aralarındaki 9 yaş fark da bir süre konuşulmuştu. Fakat çift kendileri hakkında söylenen hiçbir şeye aldırış etmeden aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam etmişti.

Magazinden ve basından uzak durmaya çalışsalar da sosyal medyada aşklarını göstermekten çekinmiyorlardı.

Tabii bu sırada bizim dikkatimizi çeken durumlardan bir tanesi de Oğulcan Engin’in annesi Seda Sayan’a, Miray Daner hakkında konuşma yasağı getirmesiydi. Sayan’ın Daner’i ne kadar sevdiğine ilişkin sözlerinin yanı sıra başka bir şey söylemesinin yasak olduğunu dile getirdiğini net bir şekilde hatırlıyoruz.

Fakat ilişkileri son derece yolunda giden çifte nazar değmiş ve ayrıldıkları öğrenilmişti.

2 yıllık ilişkilerini sonlandıran sebebin ise ihanet olduğu iddia edilmişti. Magazin gündeminde yer alan bilgilere göre Miray Daner, kendisi gibi oyuncu Kubilay Aka’dan ayrılmasının hemen ardından bir iş insanı ile yakınlaşmış fakat ilişkiyi yürütememişti. Ardından da hayatına Oğulcan Engin dahil oldu.

Çiftin iki yıllık ilişkisini bitme noktasına getiren tartışmanın ise, bahsi geçen iş insanının yeniden Miray Daner’e mesaj atması olduğu iddia edilmişti.

Magazinde yer alan iddialara göre Miray Daner’in bu mesaja cevap vermesi ve konuşmaları üzerine Oğulcan Engin son derece sinirlenmiş ve ilişkiyi noktalamıştı.

Davette de elbette ilişkilerinin neden bittiği, buna ihanetin mi sebep olduğu sorusu kaçınılmaz oldu. Miray Daner ise bu konuda ilk kez açıklamada bulundu.

‘İlişkimizi sonlandırdık evet doğrudur. Ancak üçüncü kişilerle hiçbir alakası yok.’ diyerek aldatma iddialarının gerçeği ifade etmediğini dile getirdi.

Ardından ilişkilerini birlikte konuşarak bitirme kararı aldıklarını ve bunun daha doğru olduğunu düşündüklerini ifade etti.

‘Biz karşılıklı konuşarak böyle olmasının daha doğru olacağını düşündük. Anlaşarak bir ayrılık kararı aldık.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir