Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe’yi tiye aldı! Sosyal medyayı sallayan paylaşımlar…

Ankaragücü maçında aldığı galibiyetle şampiyonluğu garantileyen ve Fenerbahçe derbisinde ‘şampiyon’ unvanıyla çıkan Galatasaray, Ali Sami Yen Nef Stadyumu’ndaki derbiyi 3-0 kazanarak gövde gösterisi yaptı. Maçın ardından şampiyonluğu kutlayan sarı kırmızılılar, sosyal medyada ezeli rakibi Fenerbahçe’yi kızdıracak paylaşımlarına ara vermedi.

Maçın ardından tweet bombardımanı yapan ve hem Beşiktaş hem de Fenerbahçe’ye göndermeler yapan sarı kırmızılılar, pazartesi günü de bu paylaşımlara devam etti. Kupa seremonisi sırasında Süper Lig kupasının fotoğrafını paylaşan Galatasaray, “Kupayı yakından görmek isterseniz buradan bakabilirsiniz.” yazdı ve Fenerbahçe’yi etkiletledi.

https://twitter.com/GalatasaraySK/status/1665439522723704833

BEŞİKTAŞ’I DA ES GEÇMEDİ

Fenerbahçe’nin yanı sıra ikincilik yarışı veren Beşiktaş’ı da unutmayan Galatasaray, paylaştığı bir kurgu videoda, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın olduğu WhatsApp grubuna şampiyonluk posterini attığı anları yayınladı. Galatasaray’ın paylaşımı sonrası temsili olarak oluşturulan Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin WhatsApp grubundan ayrıldığı ve Galatasaray’ın “Kupa törenine kalsaydınız bari” mesajı görüntülerde yer aldı.

https://twitter.com/GalatasaraySK/status/1665428709166444544

“İSABETLİ ŞUT ATTIRMADAN…”

Sosyal medya paylaşımlarına kutlamaların ertesi gününde de ara vermeyen sarı kırmızılılar, son olarak yine Fenerbahçe’yi hedef aldı.

Bu sezon hem Kadıköy’de hem de kendi sahasında Fenerbahçe’yi 3-0’lık skorla deviren Galatasaray, iki maçta da isabetli şut atamayan rakibine gönderme yaptı.

https://twitter.com/GalatasaraySK/status/1665651122009153537

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir