Xiaomi Mi Band 7 Pro tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

Posted by

Xiaomi, ürün ailesini genişletmeye devam ediyor. Halihazırda akıllı telefonları ile dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan şirket, aynı zamanda giyilebilir teknoloji konusunda da zirveye oynuyor. Son olarak bugün bir etkinlik düzenleyen Çinli teknoloji devi, 12S serisi telefonlarının yanı sıra premium akıllı bilekliğini tanıttı. İşte Xiaomi Mi Band 7 Pro, fiyatı ve özellikleri…

Xiaomi Mi Band 7 Pro özellikleri

Xiaomi, kısa süre önce düzenliği bir etkinlikte Mi Band 7 modelini tanıtmıştı. Daha büyük bir ekran, ince çerçeveler ve always on display gibi özelliklerle gelen bileklik çok beğenilse de hala bazı eksiklikleri vardı. Xiaomi Mi Band 7 Pro modeli ise bu eksiklikleri kapatıyor.

Xiaomi Mi Band 7 Pro özelliklerine baktığımızda, 1.64 inç büyüklüğünde bir ekran ile karşılaşıyoruz. AMOLED teknolojisini kullanan bu panel, şirketin iddiasına göre retina seviyesinde piksel yoğunluğuna sahip (326 PPI). Çözünürlüğü ise 280×456.

Ayrıntılar geliyor…

Xiaomi Mi Band 7 Pro fiyatı

Yetenekleriyle dikkatleri üzerine çeken Mi Band 7 Pro modelinin fiyatı ise 399 Yuan (950 TL vergisiz) olarak belirlendi. Bilekliğin ülkemizde satışa çıkması beklenirken, Türkiye fiyatının tam olarak ne kadar olacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.