WhatsApp’ın Yeni ve Değişik Özelliklerini Şimdi Kimse Bilmiyor! İşte WhatsApp’ın Çok Ses Getirecek O Özellikleri!

Posted by

En büyük haber, elbette, kullanıcıların geçmişe nazaran daha kolay irtibat kurmasını sağlayacak yeni bir özellik olan Community’nin gelişidir. Topluluk sayesinde, çeşitli kümelerin yöneticileri, insanları linkler ve QR kodları ile WhatsApp’a davet edebilecek Bu, misyonları yönetmenizi, değerli bağlantıları sağlamanızı vb. daha kolay hale getirecektir.

WHATSAPP’IN YENİ ÖZELLİKLERİ ÇOK SES GETİRECEK!

Örneğin, okul etkinliklerini koordine etmenin müdürler ve profesörler için ne kadar kolay olabileceğini bir düşünün. Yahut kuruluşların, derneklerin ve dini kümelerin birebir anda birkaç kümenin katıldığı etkinlikler düzenlemesi. Fakat bu, buzdağının yalnızca görünen kısmı. Aslında, önümüzdeki birkaç satırda, başka çok kıymetli haberleri ve sonraki güncellemelerin kimi önizlemelerini açıklayacağız.

2 GB BELGE PAYLAŞIM VE KÜMELERE 512 KİŞİ EKLEME ÖZELLİĞİ GELİYOR!

Topluluğun yayınlanmasına ek olarak, WhatsApp tüm kullanıcılar için öteki farklı haberler de yayınladı. Bunlar ortasında 2 gigabayta kadar evrak paylaşabilme özelliği öne çıkıyor. Evvelki sonun yalnızca 100 megabayt olduğu düşünüldüğünde, bu WhatsApp için ileriye yanlışsız atılmış büyük bir adım.

En son güncelleme ile yayınlanan bir başka çok değerli yenilik, küme yöneticilerinin küme başına 512 şahsa kadar entegre etme imkanıdır. Bu nedenle WhatsApp, tek bir küme içinde etkileşime girebilen kullanıcı sayısını iki katına çıkararak etkileşim imkanlarını faal bir halde artırır. Lakin bu mevzuda, kümeler 200.000 kullanıcıya ulaşabildiğinden ötürü Telegram rakipsizdir.

Son güncellemede tanıtılan üçüncü yenilik, ferdî iletilere emoji yansıları ekleme yeteneğidir. Bu, küme sohbetlerini hafifletmenize ve konuşmaları çok daha akıcı hale getirmenize imkan sağlar.

SESLİ VE İMAJLI ARAMALARA 32 KİŞİ KATILABİLECEK

Lakin, herkes WhatsApp’ın önümüzdeki aylarda kullanıcıların “genişletilmiş” küme sesli aramaları başlatmasına müsaade vereceğini bilmiyor. Aslında, çok yakında, tek bir tıklama ile 32 iştirakçi ile sesli aramalar düzenlemeye müsaade verecek uygulamanın yeni bir dizaynının tanıtımı yapılacak. Her vakit kullanıcılar ortasındaki irtibatı geliştirmek hedefiyle bu yenilik, çalışma kümelerini, çalışmaları ve daha fazlasını daha âlâ koordine etmek için çok daha kıymetli olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.