Tuğba Yurt’un hareketi alkış topladı

Tuğba Yurt'un hareketi alkış topladı

Pandeminin başından beri YouTube kanalından yayınladığı videolarla gündemden düşmeyen Tuğba Yurt, Nişantaşı’nda köpeğini gezdirirken objektiflere yansıdı.

Tuğba Yurt'un hareketi alkış topladı

Her köşe başına elindeki poşetten kedi ve köpek maması bırakan 33 yaşındaki şarkıcı, büyük bir duyarlılık hareketine imza attı.

Tuğba Yurt'un hareketi alkış topladı

Yurt, muhabirlerin soruları üzerine “Köpeğimi her gezintiye çıkardığımda sokak hayvanları için de mama bırakıyorum. Hele ki kapanmaya girdiğimiz bu günlerde onları unutmamalıyız” diyerek takdir topladı.

Tuğba Yurt'un hareketi alkış topladı

‘Benim O’ parçasından dolayı yüzlerce mesaj aldığını ifade eden Tuğba Yurt, “O kadar çok güzel mesajlar alıyorum ki şarkılar için, bu beni çok mutlu ediyor. Şu günlerin geri de kalıp da konser vereceğim günleri iple çekiyorum” dedi.

Tuğba Yurt'un hareketi alkış topladı

Geçtiğimiz haftalarda da annesiyle birlikte objektiflere yansıyan Yurt, yeni şarkısı için “Başarıyı yakalayacağından şüphem yoktu. En kısa zamanda tatile gidip, kendimi ödüllendirmek istiyorum” diye konuşmuştu. Muhabirlerin Mehmet Ali Erbil’in katıldığı bir televizyon programında, “Son zamanlarda bir tek Tuğba Yurt’u dinliyorum. ‘Benim O’ şarkısı çok güzel. Beni o şarkıyla uğurlayın” sözlerini hatırlattığı şarkıcı, “Allah ona uzun, sağlıklı ömürler versin. Programı izlemedim ama sözleri beni çok gururlandırdı. Ben güzel şarkılar söylemeye devam edeceğim o da insanları gülümsetmeye devam etsin” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir