Lucas Torreira: Tarih yazmak için elimden geleni yapacağım

Posted by

Galatasaray’ın yeni transferi Lucas Torreira, “Tarih yazmak için elimden geleni yapacağım” dedi.

Galatasaray, Uruguaylı Lucas Torreira ile 4 yıllık kontrat imzaladı. Kendisini sarı-kırmızılı renklere bağlayan imzayı atan Torreira daha sonra açıklamalarda bulundu. Torreira, “Buraya gelmekten çok memnunum. Ailemle üzerine düşündük. Nando Muslera ve menajerim çok yardımcı oldu. Bu kararı aldığım için çok mutluyum” dedi.

Taraftarlarla ilgili de konuşan Uruguaylı futbolcu, “İnanılmaz bir dayanak vardı. Bununla ilgili konuşmalar olduktan sonra toplumsal medyada taraftarlar benimle konuşmaya başladı. Ailemle ve sevdiklerimle bile irtibata geçmeye başlamışlardı. Bu kararı alırken onların da hissesi oldu. Kendimi çok düzgün hissettim. Üzerimde giydiğim formadan gurur duyuyorum. Buraya geldiğim için çok memnunum. Bu kulübe geldiğimden beri çok yeterli beşerlerle tanıştım. Bana çok yardımları dokundu. Kente, kulübe ve grup arkadaşlarıma alışacağım. Onlarla idmana çıkmayı dört gözle bekliyorum. Son maçı izledim. Çok değerli ve hoş bir başlangıçtı. Burada tarih yazmak için elimden geleni yapacağım” sözlerine yer verdi.

Son oynanan Antalyaspor maçıyla ilgili görüşlerini aktaran Torreira şunları söyledi:

“Maç çok heyecanlıydı. Penaltı düdüğünde heyecanlandım ve kaygılandım. Nando kurtardığında ben de kendimi tutamadım ve bağırmaya başladım. Kendisi kusursuz bir insan, büyük bir kaptan ve kulübün efsanesi. Onunla birlikte çalışacağımızdan ötürü çok memnunum.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.