Kim Kardashian ünlü spor mecmuası için bikinili poz verdi

Posted by

Kim Kardashian, Amerika Birleşik Devletleri’nde yayımlanan aylık spor mecmuası Sports Illustrated’ın kapağı için poz verdi. Reality yıldızı ile birlikte Elon Musk’ın 74 yaşındaki annesi Maye, müzikçi Ciara ve büyük vücut modeli Yumi Nu de mecmuada yer alıyor.

Son aylarda Kanye West’ten ayrılığı ve akabinde da komedyen Pete Davidson ile birlikteliği ile gündeme gelen Kim Kardashian artık de ünlü spor mecmuasının kapağı için verdiği pozlarla dikkat çekiyor.

Kardashian, son olarak geçtiğimiz haftalarda Met Gala’da giydiği çarpıcı Marilyn Monroe elbisesiyle beğeni toplamıştı. Kardashians yıldızı, bu kere da kendi markası SKIMS’in bikinileriyle kameralar karşısında.

Kim Kardashian, mecmuanın yeni sayısı için minik bir bikiniyle poz veriyor. Fotoğrafı Greg Swales tarafından çekilen 41 yaşındaki Kardashian, SKIMS bikini ve mayolarını çekimlerde kullanıyor.

Kardashian, verdiği pozları Instagram’da da paylaştı.

Kardashian ile birlikte ünlü mecmuanın kapağı için Dominik Cumhuriyeti’nde Kardashian, Barbados’ta Ciara, Belize’de Maye Musk ve Karadağ’da Nu poz verdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.