Jorge Jesus’un avukatından Fenerbahçe açıklaması

Posted by

Fenerbahçe’nin teknik yönetici adaylarından Jorge Jesus‘un avukatı Luis Miguel Henrique, sarı-lacivertli kadroyla ilgili konuştu. Avukat Henrique, Portekizli teknik adamın Fenerbahçe’den aldığı teklifi doğruladı ve şimdi somut bir durumun olmadığını söyledi.

Luis Miguel Henrique, CNN Portekiz’e yaptığı açıklamada “Fenerbahçe Lideri Ali Koç, Jorge Jesus ile yeterli bir kimya yakalamayı başardı. Jorge Jesus’un bir teklif aldığı ve bu projeyi daha âlâ manaya isteğinin olduğu gerçek. Bunun dışında tartışılması gereken birtakım ayrıntılar daha var ancak bu bahis hakkında konuşamam” dedi.

Öte yandan avukat Luis Miguel Henrique, Jorge Jesus’un Güney Amerika’dan iki teklif aldığını açıkladı.

Ayrıyeten Luis Miguel Henrique “Jorge Jesus’un Güney Amerika’dan iki teklif aldığı yanlışsız ve bu tekliflerden bir tanesi Şili’den. Jorge Jesus bugüne kadar hiçbir ulusal grubu çalıştırmadı. Günlük çalışmayı, günlük tempoyu seven biri. Fenerbahçe, Türkiye’de şampiyonluğa oynuyor, Şampiyonlar Ligi’nde oynayacak. Brezilya Mili Kadrosu, kendisinin söylediği üzere yalnızca bir istisna olabilir” sözlerini kullandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.