Galatasaray’da Berkay Özcan için takas formülü!

Posted by

Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk’un, yeni dönem takımında görmeyi en çok istediği oyunculardan biri de Berkay Özcan.

Ligde şampiyon yaptığı Başakşehir’den eski öğrencisi olan Berkay’ın transferini, Galatasaray idaresinden ısrarla talep eden Okan hocanın isteği üzerine pazarlıklar başladı. Evvelki günlerde bu hususla ilgili bir açıklama yapan Başakşehir’in işvereni Göksel Gümüşdağ, Berkay Özcan’ı satmayı düşünmediklerini açıkladı.

EKSTRA 4 MİLYON EURO

Ancak bu kelamlardan sonra da iki taraf ortasında birkaç görüşme yapıldı. Fanatik’in haberine nazaran sarı-kırmızılılar kesenin ağzını açarken, Başakşehir’e geçen dönem Alanyaspor ‘dan 4 milyon Euro’ya alınan Berkan Kutlu artı 4 milyon Euro daha bonservis fiyatı önerildi.

SOSYAL MEDYADAN ÇIKARDI

Şu an için Başakşehir cephesinden bu teklife de olumlu bir karşılık gelmediği belirtiliyor. Lakin ismi takasta kullanılan Berkan Kutlu’dan flaş bir atılım geldi. 24 yaşındaki orta saha oyuncusunun, toplumsal medya hesaplarındaki profillerinden Galatasaray’la ilgili ibareleri çıkarması, muhtemel bir ayrılığın çok yakın olduğuna dair bir ileti olarak yorumlandı.

Kulübe yakın kaynaklar, Okan Buruk’un Berkan’ı da takımında tutmak istediğini belirtiyor. Lakin idarenin, genç oyuncuyu transfer çalışmalarında kullanmaya devam edeceği, gelen haberler ortasında. Bu ortada Berkan’ı, eski kulübü Alanyaspor’un da transfer etmek istediği öğrenildi.  

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.