Enver Aysever’den flaş açıklama! Halk TV’deki FETÖ ağını isim vererek deşifre etti!

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı seçimlerine 2 aydan az bir süre kala CHP’yle yakınlığıyla bilinen gazeteci Enver Aysever, CHP’nin yayın organı Halk TV’nin FETÖ ağını deşifre etti. Aysever, FETÖ’den yargılanan Ekrem Açıkel’i Halk TV’ye getiren kişinin İsmail Küçükkaya olduğunu söyledi.

‘FETTULLAHÇILARI KANALA GETİREN KİŞİ İSMAİL KÜÇÜKKAYA’DIR’

FETÖ’cüleri kanala getiren isimin İsmail Küçükkaya olduğunu söyleyen Enver Aysever, “Halk TV’ye Fetullahçı davadan dolayı yargılanan Ekrem Açıkel’in alınmasına aracılık yapan kişi İsmail Küçükkaya. Yani Fetullahçıları kanala getiren kişi İsmail Küçükkaya. Onu da kimin getirdiğini biliyoruz. Onu da açıklayacağım” ifadelerini kullandı.

“CAFER MAHİROĞLU KÜÇÜKKAYA’NIN EMİR ELİ HALİNE GELDİ”

Öte yandan Halk TV’nin patronu Cafer Mahiroğlu’nun İsmail Küçükkaya’nın emir eri haline geldiğini belirten Aysever, “İsmail Küçükkaya Halk TV’yi fiili olarak yöneten kişi. Dolayısıyla Cafer onun emir erine dönmüş. Şaşırdık mı? Hayır. Tekrar ediyorum. Fetullahçı’yı getiren kişi İsmail Küçükkaya.” şeklinde konuştu.

“CAFER MAHİROĞLU İBB BAŞKANI OLMAK İSTİYOR”

Cafer Mahiroğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’na da göz diktiğini kaydeden Aysever, “Bütün programlarda kim oturacak kim kalkacak vs. siyasilerle iş birliği yapan Cafer’i Kılıçdaroğlu’na ‘Bunu bir şey yapın’ diyerek pazarlayan kişi de o. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmak istiyor. Olsun da görelim çok merak ediyorum” dedi.

Enver Aysever’in geçtiğimiz aylarda yine Cafer Mahiroğlu için “Kör cahil bu Mahir” ifadelerini kullanmıştı.

KAYNAK: SABAH

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir