Büyükçekmece’de zincirleme kaza: 6 yaralı

Posted by

İstanbul Büyükçekmece D-100 Karayolu’nda üç servis minibüsü zincirleme kaza yaptı. Kazaya karışan minibüslerin cazip ile kaldırılması sırasında havalimanı servis otobüsü de minibüslere çarptı. 6 kişinin yaralandığı kaza anı cep telefonu ile kaydedildi.

DHA’nın haberine nazaran, kaza saat 08.30 sıralarında Büyükçekmece D-100 karayolu Avcılar istikametinde meydana geldi. Seyir halindeki servis minibüsü bilinmeyen bir nedenle refüje çıkarak kaza yaptı. Gerisinden gelen iki servis minibüsü de zincirleme kazaya neden oldu. Kaza sonrası olay yerine giden cazibeli ile servis minibüsleri yoldan kaldırıldığı sırada havalimanına yolcu taşıyan servis otobüsü yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda duramayınca servis minibüslerine arttan çarptı.

Zincirleme kaza sonrası D-100 karayolu Avcılar istikametinde tüm şeritler bir müddet büsbütün trafiğe kapandı. Kazaya karışan minibüsler cazip ile kaldırıldı, çalışır durumdaki servis otobüsü de inançlı bölgeye alınarak yol trafiğe büsbütün açıldı. (HABER MERKEZİ)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.