Binance, Bu 7 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

Posted by

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, birçok altcoin’i kapsayan yeni duyurular yaptı. İşte detaylar…

Binance, 3 yeni altcoin çifti ekliyor: Convert programına da yeni eklemeler yapıyor

Binance’in ilk duyurusuna göre borsa, üç yeni altcoin çiftini platforma ekliyor. Duyuruya göre Binance BURGER/ETH, PEOPLE/ETH ve UNFI/ETH çiftlerini yarın, Türkiye saati ile 13’te platformda listelemeye başlıyor. Böylece alım satım süreci de o zaman başlıyor. Öte yandan borsa, Convert programına da yeni bir altcoin’i listelediklerini duyurdu.  Platform, Wrapped NXM’i (WNXM) Convert alanına ekliyor.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere NXM, Nexus Mutual protokolü için yönetim tokenıdır. Teminat satın almak, yönetim kararlarına oy vermek, risk ve talep Değerlendirmelerine katılmak için kullanılır. Aynı zamanda sermaye teminini teşvik etmek için kullanılır. Karşılıklı sermayenin mülkiyetini temsil eder.

Borsa, soru cevap etkinliği gerçekleştiriyor

Öte yandan Binance’in İngilizce Telegram kanalında bir soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Bu etkinliğe, Aelf (ELF) Blockchain projesinin Araştırma ve Geliştirme Direktörü Ean Cuznaivy katılacak. Bugün TSİ 13’te başlayacak olan etkinliğe katılanlar, 5.000 USD’lik ELF kazanma şansına sahip olacak.

20. BNB coin yakımı sonlandı

Bildirdiğimiz üzere Binance, BNB coin’ini periyodik olarak yakıyor ve dolaşımdan çıkarıyor. BNB’nin Binance’in periyodik olarak yakılması, coin’lerin toplam arzını azaltmak ve çekiciliğini artırmak için deflasyonist bir mekanizmadır. Kripto para borsası Binance, yerel tokeni BNB’nin 20. yakımını tamamladığını duyurdu. Resmi blog gönderisine göre, bu süreçte yaklaşık 1,96 milyon BNB (yaklaşık 444,6 milyon dolar) yakıldı.

Nispeten yeni “otomatik yanma” özelliği sayesinde üçüncü üç aylık yakımına işaret edildi. Önceki BNB yakma işlemleri, tokenlerin kullanımını ve Binance merkezi borsasında üretilen geliri yansıtıyordu. Bununla birlikte, platformun süreci topluluk için daha objektif ve net hale getirmeyi beklediği bir hareket olan BNB Otomatik Yakım ile değiştirildi. Kasım 2021’de BEP-95’in piyasaya sürülmesi, BNB tokenlarını daha hızlı yakmaya yardımcı olmak amacıyla Binance’in BNB otomatik yakma mekanizması için zemin hazırladı.  Yılın başında, yerel token 500 doların üzerinde işlem görüyordu. Fiyat o zamandan beri yaklaşık yüzde 60 oranında düştü.

Binance, RAMP token değişimini tamamladı

Son olarak Binance, RAMP (RAMP) tokenının yeniden markalaşma sürecine destek olduğunu duyurdu. RAMP, LeverFi (LEVER) olarak yeniden adlandı. Borsa, LEVER için para çekme ve yatırma işlemlerini yeniden açtı. Yani, RAMP tokenları için para yatırma ve çekme işlemleri artık desteklenmiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.