Berke Özer yine hayal kırıklığı oldu!

Eski Fenerbahçeli Berke Özer, yurt dışı macerasından sonra Eyüpspor’a transfer olmuştu. An itibarıyla ise Spor Toto 1. Lig ekibinde genç file bekçisi için verilen kararın pişmanlığı yaşanıyor.

Yeteneği ile Altınordu’dan Fenerbahçe’ye transfer olan ama istediği süreleri bulamayan Berke, daha sonra ise bedelsiz şekilde Portimonense ekibinin kadrosuna katılmıştı.

Akabinde ise yurt dışındaki projeden de tatmin olmayan genç kaleci, Eyüpspor ile anlaşmış ve sürpriz şekilde Türkiye’ye dönme kararı almıştı. Lakin tüm bu olağanüstü sürecin ardından Berke Özer, Eyüpspor tarafından flaş bir kararla Süper Lig ekibi Ümraniyespor’a kiralanmıştı.

Yetenekli eldiveni önümüzdeki sezon değerlendirmeyi düşünen Eyüpspor için işler iyi gitmedi ve Spor Toto 1. Lig’de olumsuz sonuçlar alındı. An itibarıyla Berke’yi bu sene direkt olarak değerlendirseydik diye düşünen yönetim, oyuncunun kiralanma kararından dolayı pişman oldu.

KİRALIK GİTTİ AMA OYNAYAMIYOR

Berke’nin Ümraniyespor’da maç ritmi kazanmasını uman Eyüpspor, bu konuda da büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Zira Berke Özer, Ümraniyespor forması ile şu ana kadar sadece 1 maça çıkabildi.

ARDA TURAN DA OLUMLU YAKLAŞIYOR

Eyüpspor ile ilk teknik adamlık deneyimini yaşayan Arda Turan, Süper Lig hedefinden bağımsız olarak Berke Özer’e şans verilmesi gerektiğini düşünüyor ve bu yönde uzun vadeli planlar yapıyor.

KAYNAK: AKŞAM GAZETESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir