138’inci corona testi olumlu çıktı

Posted by

Türkiye’de en çok corona testi yaptıran kişi olduğu kestirim edilen 62 yaşındaki Kaşif Sevinç’in 138’inci corona virüsü testi müspet çıktı. Sevinç, “O kadar test yaptırdım. Sonunda ben de bu virüse yakalandım” dedi.

Corona salgının üst seviye endişe ve telaşa yol açtığı şahıslardan biri olan esnaf Kaşif Sevinç, 138 test sayısıyla Türkiye’de en fazla COVID-19 testi yaptıran vatandaş olduğu kestirim ediliyor.

Pandemi başladığı yıldan günümüze kadar “Acaba corona mıyım?” kaygısından ötürü Sevinç, 138 kez corona testi yaptırdı. En son yaptırdığı test sonucu müspet çıkan Sevinç’in korktuğu başına geldi. Şu ana kadar coronaya karşı tam 8 doz aşı olan Kaşif Sevinç hastalığı hafif atlatıyor.

“EŞİMDEN BANA BULAŞTI”

Virüse yakalanmasının üzerinden 4 gün geçtiğini belirten Kaşif Sevinç, “O kadar test yaptırdım. Sonunda ben de bu virüse yakalandım. Çok şükür hafif atlatıyorum. Maskemi asla çıkarmıyordum. Çocuklarıma, torunlarıma dahi yanaşmıyordum. Eşim coronaya yakalandı, ondan bana bulaştı. Ben yeniden dikkatliydim. Şu an durumun âlâ, 4 gün oldu. Çok korkuyordum. Birebir gün içinde Merzifon’da, Çorum’da ve Samsun’da test verdim. 1 gün içerisinde 3 kez test vermiş oldum” diye konuştu. (İHA)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.